fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Registrační formulář k zápisu

zdroj obrázku: pixabay.com
4.3.
2024

Registrační formulář k zápisu

Vážení rodiče,
pokud plánujete přivést dítě k zápisu do naší školy, prosíme vás o vyplnění on-line registračního formuláře níže. Před jeho odesláním překontrolujte všechny vyplněné údaje. Tyto údaje budou automaticky přeneseny na žádost o přijetí k základnímu vzdělávání, kterou u prezenčního zápisu budete podepisovat. Registrační formulář prosím vyplňte i tehdy, pokud budete žádat o přijetí dítěte do přípravné třídy nebo o odklad školní docházky. V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů k vyplnění registračního formuláře nebo v případě technických potíží nás neváhejte kontaktovat na adrese d.suchan@zschvaleticka.cz. Termín a kritéria k zápisu naleznete zde.

Co budete k vyplnění on-line registračního formuláře potřebovat?
- osobní údaje dítěte
- informaci o tom, zda je dítě ze spádové oblasti naší školy (můžete zjistit zde)
- kontaktní údaje obou rodičů


>>> REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ VYPLŇUJTE ZDE <<<