Organizace a provoz

13. oddělení
14. oddělení

Provozní doba ŠD

• Ranní družina na dolní budově (před vyučováním): 6:00 – 8:00 (děti je možno přivádět do 7:40).
  • Odpolední družina (po vyučování): 11:55 – 17:30 (zákonní zástupci jsou povinni vyzvednout své děti nejpozději v 17:30 hodin).
  • Odpolední spojování družin (děti z horní budovy se přesouvají na dolní budovu): 16:00 hod.

Přihlašování dětí do ŠD

• Do školní družiny jsou zařazováni žáci 1. až 5. ročníku.
  • Rodiče jsou seznámeni s chodem ŠD, vyplňují zápisový lístek s potřebnými údaji ohledně odchodů či odvádění dítěte (nutno odevzdat do 10. září 2018).
  • Pokud má dítě zdravotní problémy, je nutné o nich informovat na zápisním lístku, případně konzultovat s vychovatelkou.

Poplatky na provoz ŠD

• Poplatek za školní družinu činí 200,- Kč měsíčně za jednoho žáka.
  • Jednorázový poplatek 1000,-Kč za pololetí se provádí 2x ročně. Poprvé za období září až leden (splatnost do konce září) a podruhé za období únor až červen (splatnost do konce  února).
  • Platbu provádějte na školní účet číslo: 2000912359/0800
  • Při platbě prosím uvádějte variabilní symbol (rodné číslo dítěte bez lomítka) a zprávu pro příjemce (příjmení a třída dítěte).
  • Pro žáky, kteří navštěvují ŠD pouze 1x týdně je stanovena snížená sazba 200 Kč za pololetí. Pokud navštěvují ŠD 2x týdně, částka činí 400 Kč za pololetí.

Vnitřní chod ŠD

• Na nástěnce u hlavního vchodu školy naleznete základní informace o provozu ŠD.
  • Prosíme, nachystejte dítěti náhradní oblečení na převlečení pro venkovní aktivity.
  • Zákonní zástupci sdělí družině písemně veškeré odchylky od docházky žáka nebo způsobu odchodu (dětem nebude umožněn odchod domů mimo předem stanovenou hodinu na telefonickou žádost, SMS nebo email).
  • Zákonní zástupci si děti vyzvedávají u vstupu do školy přes označený telefon se jménem své vychovatelky.
  • Děti, které jsou ve ŠD déle než do 15:00 hod., by měly mít s sebou odpolední svačinu. Pití lze doplnit ve ŠD.
  • Od 16:00 hod. jsou děti z horní budovy převedeny do ŠD na dolní budově.
  • V případě opakované hrubé nekázně dítěte, ohrožování bezpečnosti své nebo jiných dětí, může být žák na základě rozhodnutí ředitele školy z družiny vyloučen.

Formuláře ke stažení