Jídelníček od 17. 5. 2021

Od 17. 5. se vrací do školy všichni žáci. Jídelna se vrací téměř k běžnému provozu. Zatím ještě není rozhodnuto o možnosti stravování externích stráníků - čekáme na materiál ministerstva ohledně případných testů, nutných ke vstupu do jídelny.

Přihlášeni ke stravování jsou tedy všechny děti a všichni zaměstnanci (pokud nemají nějaké spec. nastavení nebo blokace).

Kdo obědvat nebude, musí se odhlásit. Kdo zájem o jídlo číslo dvě, tak objednávky je nutné realizovat 2 pracovní dny předem (např. v pátek do 14.00 hod si objednáváte na úterý, ve čtvrtek do 14,00 hod si objednáváte na pondělí atp.).

Zkontrolujte si stavy svých kont. Nezaplacené obědy jídelna nemůže vydávat.

Těšíme se na vás

Dotazy ráda zodpovím nejlépe přes e-mail: m.krtenska@zschvaletická

M. Křtěnská, ved. ŠJ

Úterý 18. 5. 2021