fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jazykový a poznávací zájezd

13.5.
2024

Jazykový a poznávací zájezd

Zážitkový článek našeho žáka, který vyjde také v Listech Prahy 14

 

Školní zájezd do Španělska byl skvělý. Čtyři dny jsme strávili v hotelu Garbi v Calella. První den jsme přijeli ve 14 hodin a odpoledne relaxovali na pláži. Večeře i snídaně byly v hotelu. Druhý den jsme měli po snídani tříhodinovou lekci španělštiny, a pak jsme vyrazili do Girony. Procházka úzkými uličkami a návštěva katedrály Panny Marie byly úžasné. Třetí den jsme opět měli ranní lekci a poté jsme vyrazili do Barcelony. Viděli jsme Park Güell a katedrálu Sagrada Familia. Čtvrtý den jsme si prohlédli zbytek zajímavostí jako ulici La Rambla a Katalánské náměstí. Pak jsme se vydali zpět domů. Během pobytu jsme ochutnali tradiční španělská jídla jako paellu a tapas. Byl to skvělý zájezd, který mi přinesl spoustu nových poznatků a zážitků. Moc jsem si to užil.

Obrázky