fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Škola v přírodě 1.A a 1.B

29.4.
2024

Škola v přírodě 1.A a 1.B

2.5.

Pobyt na školandě nám pomalu končí. Posíláme poslední pozdravy od včerejšího táboráku, z výletu a dnešního řádění. Máme radost z dárků a odměn. Děkujeme všem rodičům a Spolku rodičů za krásné ceny pro děti.Teď si dáme řízek a hurá na diskotéku. Zítra už se na Vás těšíme. 1.A a 1.B

1.5.

Děti si středeční den velice užily. Všem moc chutná, talíře jsou prázdné. Dopoledne se připravovaly na večerní program, po obědě vyrazily na rozhlednu Maják a do muzea Járy Cimrmana. Vyřádily se v blízkém lesoparku a výlet zakončily nanukem. Po večeři je čeká včerejší odložený ohýnek a písničky s kytarou.

30.4.

V úterý se děti po vydatné snídani chvilku věnovaly učení. Po svačině vyrazily na prozkoumání Kořenova a okolí. Všem se tu moc líbí. Zdraví 1.A a 1.B

29.4.

V pořádku jsme dorazili na místo, těšíme se na oběd a do přírody

Obrázky