fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků k pomůckám na příští školní rok

20.6.
2023

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků k pomůckám na příští školní rok

Vážení rodiče,

do nového školního roku děti dostanou potřebné učebnice, pracovní sešity, písanky, notýsek a také i čtvrtky.

Děti by k začátku školního roku měly mít toto základní vybavení aktovky: penál, tužky, ořezávátko, gumu, pastelky, tvrdé desky na sešity a pracovní sešity, nůžky s kulatou špičkou, modelínu a barevné papíry. Na tělesnou výchovu budou potřebovat cvičební úbor a sportovní obuv v látkovém pytlíku, do třídy přezůvky a pytlík, do kterého si je budou v šatně ukládat. Doporučujeme i převlečení na ven, pokud budou děti navštěvovat školní družinu.

První třídní schůzka pro rodiče prvňáčků proběhne hned v první školní den 4. září 2023 v 9:00, na které vás třídní učitel(ka) seznámí s dalšími podrobnostmi.