fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Anglie 2

3.5.
2023

Anglie 2

Vstávali jsme ještě za tmy. Hotel F1 byl sice skromný ale útulný, a tak se nám moc vstávat nechtělo. Dokonce jsme někteří zaspali. Naštěstí nás učitelé neustále počítají. Už chápeme proč. Snídaně proběhla bleskově a než jsme se nadáli vjížděli jsme na trajekt. Asi po hodině cesty, nad obzorem v ranním slunci začaly bíle zářit útesy v Doveru. Tolikrát jsme o nich v hodinách angličtiny slyšeli. Také jsme se po nich mohli projít a samozřejmě se tam vyfotit. No a pak tradá do Portsmouth v jižní Anglii. Strávili jsme tam celé odpoledne v námořním přístavu, který je muzeem pod širým nebem. Teď už víme, jaký byl život na moři, jak se staví lodě, jak se jmenovala vlajková loď Jindřicha VIII, kolik má britské námořnictvo letadlových lodí a co je dominantou Portsmouth. Všechno Vám budeme vyprávět a také o tom, co si právě povídáme s našimi dočasným rodinami. Moc Vás všechny zdravíme.

Obrázky