fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Lyžařské kurzy pro žáky 7. tříd

zdroj obrázku: pixabay.com
4.1.
2023

Lyžařské kurzy pro žáky 7. tříd

Vážení rodiče,

rád bych vás informoval o rozdělení žáků 7. tříd na letošní lyžeřské kurzy.

Z organizačních důvodů je nutné uspořádat dva kurzy. Je to z důvodu omezeného počtu instruktorů z řad pedagogů. Po zkušenostech z minulých let jsme se rozhodli, že děti rozdělíme do jednotlivých kurzů podle jejich lyžařských dovedností. Lepší lyžaři a snowboardisté pojedou do střediska s náročnějšími terény a pro méně zdatné jsme pak vybrali komfortní terény. Hlavním a jediným kritériem je, aby se našim dětem lyžařský kurz líbil a aby se každý mohl věnovat zimním sportům podle svých schopností a zdatnosti.

Věřte, že všechny děti budou spokojené

Mgr. Josef Knepr,
ředitel školy