fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Volba volitelných předmětů - tento týden

12.9.
2022

Volba volitelných předmětů - tento týden

Vážení žáci a rodiče, níže naleznete termíny a časy, kdy bude spuštěn zápis do volitelných předmětů. Zvolit předmět může vždy pouze jeden, tedy žák nebo rodič. Druhému již volba nebude přístupná. Elektronický systém je nastaven tak, aby se do předmětu přihlásil pouze povolený počet žáků. Ten kdo již neměl možnost se do vybraného předmětu zapsat, musí si zvolit předmět, který je ještě volný. Po ukončení zápisu bude ještě provedena případná korekce, pokud se sejdou žáci, kteří se budou v předmětu chtít vyměnit. Počet míst v jednotlivých předmětech je tedy omezen a nelze jej překračovat.

6. ročník  úterý 13. 9.  spuštěno mezi 19:00 - 24:00

7. ročník středa 14. 9.  spuštěno mezi 19:00 - 24:00

8. ročník nevolí si, španělština pokračuje z minulého roku, všichni ostatní němčina

9. ročník čtvrtek 15. 9. spuštěno mezi 19:00 - 24:00