fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Včera ledové hory, dnes chumelenice ...

20.2.
2022

Včera ledové hory, dnes chumelenice ...

Sobota 17.2. - Včerejší lyžovačka? Nic moc, samá ledovka. Večerní diskotéka - ta byla úžasná. Všichni si to užili, na ledu přežili. Čeká nás cesta domů, zrovna napadlo 20 cm sněhu. Cesta dolů do Pece bude zajímavá....

 

Pátek 18. 2. - Dnes bylo nádherné dopoledne. Dočkali jsme se sluníčka. Vyzkoušeli jsme kromě Javoru a Javořáku také  sjezdovky Smrk a Zahrádky. Nyní při poledním klidu začalo hsutě sněžit, uvidíme co bude dále. Přidali jsme nějaké fotky.

 

Středa 16. 2. - Hned po příjezdu a rychlém ubytování jsme vyrazili na svah. Všichni vyzkoušeli své dovednosti, zalyžovali si a tešíme se na další dny. Předpověď nám sice příliš nepřeje, avšak budeme doufat že se počasí umoudří. Všechny vás zdravíme.

Obrázky