fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Informace k testování od 3.1.2022

Zdroj obrázku: pixabay.com
3.1.
2022

Informace k testování od 3.1.2022

Vážení rodiče,
dle pokynů k testování platných od 3.1.2022 se testují všichni žáci i pedagogové. Tedy testují se očkovaní i ti, kteří prodělali Covid.
U těch, kteří prodělali Covid může nastat situace, že mohou mít pozitivní antigenní, následně i PCR test, ovšem infekční již nejsou. V loňském roce se ti , kteří prodělali Covid netestovali právě z těchto důvodů. A běžně chodili do školy.
V letošním roce je situace zatím jiná. Dle dnešní informace, kterou jsem obdržel od KHS - zjistí li škola pozitivní antigenní test u někoho, kdo Covid prodělal, automaticky tohoto žáka/učitele odesílá na PCR test.

Děkuji za pochopení.
Josef Knepr,
ředitel školy