fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Pasování prvňáčků na žáky Chvaleťáky - ODLOŽENO

Zdroj obrázku:pixabay.com
18.11.
2021

Pasování prvňáčků na žáky Chvaleťáky - ODLOŽENO

Vážení rodiče, milé děti,

moc nás mrzí, že vám musíme sdělit tuto zprávu, ale pasování prvňáčků na žáky Chvaleťáky muselo být z důvodu zpřísňování opatření pro zamezení šíření onemocnění COVID-19 odloženo. Hned, jak budeme vědět nový termín, budeme vás o tom informovat.

Děkujeme za pochopení.
Třídní učitelé prvních tříd a vedení školy


Původní, již neaktuální zpráva:

Vážení rodiče,

naši prvňáčci budou pasováni na žáky Chvaleťáky ve dnech 24., 25.11. Podle počasí by tato akce proběhla buď uvnitř nebo venku. Rodiče, kteří se budou účastnit, se musí prokázat buď negativním testem nebo očkovacím certifikátem, popř. dokladem potvrzujícím prodělání onemocnění COVID-19 (dle aktuálního vládního nařízení).

Bližší informace k času a průběhu pasování vám včas sdělí třídní učitelé.