fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Informace k prvnímu školnímu dni našich prvňáčků

zdroj obrázku: pixabay.com
1.9.
2021

Informace k prvnímu školnímu dni našich prvňáčků

Ve středu přijďte prosím s prvňáčky nejpozději v 8:00 k hlavnímu vchodu dolní budovy (Rochovská ul.), kde dostanete další informace. Pokud jste z čísla jednacího nezjistili, ve které třídě vaše dítě bude, dozvíte se to ve středu. Budou na vás připravení třídní učitelé, vychovatelky ŠD a žáci devátých tříd. Děti dostanou mašličku s barvou své třídy a třídní učitelé si pak děti odvedou do tříd. Prosíme, abyste se pak v 9:00 zúčastnili třídních schůzek. V době konání třídních schůzek budou vaše děti ve školní družině. Na základě manuálu MŠMT není možný vstup rodičů do školy. Třídní schůzky se budou také konat venku.

Místa, na kterých budou probíhat třídní schůzky:

1.A – před vchodem do třídy – využijte vstupní vrátka SŠ Arcus a pak se dáte doprava směrem k pískovišti

1.B – podium na zahradě před školou (vpravo od hlavního vchodu do budovy)

1.C – U bočního vchodu u tělocvičny (od hlavního vchodu také vpravo a pak dále rovně a doleva)

1.D – podium na zahradě před školou (vpravo od hlavního vchodu do budovy)