fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Info JÍDELNY pro rodiče - dnes na téma PLACENÍ OBĚDŮ

2.10.
2020

Info JÍDELNY pro rodiče - dnes na téma PLACENÍ OBĚDŮ

Kdy mám platit obědy? Jaké je číslo účtu jídelny? Proč mé dítě nedostalo oběd? Proč se mé peníze vrátily zpět na můj účet a nejsou v jídelně?

POKUD SI KLADETE NĚKTEROU Z TĚCHTO OTÁZEK, TAK JSOU NÁSLEDUJÍCÍ ŘÁDKY URČENY PRÁVĚ PRO VÁS:

ČÍSLO ÚČTU ŠKOLNÍ JÍDELNY JE STÁLE STEJNÉ: 35-2000912359/0800

VARIABILNÍ SYMBOL: dostali jste od vedoucí jídelny při přihlašování k obědům (naleznete na www.strava.cz/informace)

KDY PLATIT: IDEÁLNĚ k 20. v měsíci na měsíc následující; je třeba platit předem, aby měla jídelna finanční prostředky na nákup suroviny na přípravu jídel

KOLIK: dle kategorií - 550,- nebo 610,- nebo 740,- nebo 1620,-  atd. viz náš provozní řád - také si můžete sami počítat, kolik poslat dle stravných dnů, či zaplatit třeba                                  na rok dopředu; veškeré přeplatky vracíme na vaše účty na konci školního roku

 

PENÍZE SE VRÁTILY NA VÁŠ ÚČET? Příčina je jednoduchá - u platby chybí variabilní symbol, u platby je chybný variabilní symbol, platbu jste poslali omylem na jiné číslo účtu, než má                                  školní jídelna. Pak je nutné zaplatit znovu a správně.

NEZAPLACENÉ OBĚDY JÍDELNA NEVYDÁVÁ.