První den vašeho prvňáčka ve škole

První den vašeho prvňáčka ve škole

Vážení rodiče, do školy přijďte v 8 hodin, první hodina začíná v 8,15 hodin. V hale školy (budova Rochovská – dolní budova) se vás ujmou vyučující a paní vychovatelky, které budou v 1. třídách.

S organizací pomohou i žáci z 9. tříd. Děti dostanou barevné mašličky, podle kterých se odliší třídy 1.a, 1.b , 1.c, 1.d. Po společném přivítání zůstanou děti ve třídách s třídními učiteli asi do 9 hodin, rodiče počkají na chodbě, v hale nebo před školou. Děti potom převezmou paní učitelky, které děti pohlídají, nebo rodinní příslušníci, kteří mohou děti odvést domů. Vám, rodičům, začne ve třídě vašeho dítěte v 9 hodin 1. třídní schůzka (trvat bude asi hodinu).
Děti dostanou ve škole učebnice a pracovní sešity, písanky a notýsek z nakladatelství Alter a Nová škola, dostanou také i čtvrtky.

Prosíme rodiče, aby obstarali pro své děti následující pomůcky:

penál, měkké tužky, ořezávátko, gumu, pastelky, lepidlo – tyčinka, modelínu a podložku na modelování, obaly na sešity a učebnice, cvičební úbor, sportovní obuv – sáček na sportovní úbor a obuv na přezutí, sáček se složku měkkých nelepících barevných papírů. Pomůcky na výtvarnou výchovu, pracovní činnosti a tělesnou výchovu - konkrétní požadavky vám sdělí vyučující na 1. třídní schůzce.