fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

První den vašeho prvňáčka ve škole

11.7.
2020

První den vašeho prvňáčka ve škole

První den vašeho prvňáčka ve škole

Vážení rodiče, do školy přijďte v 8 hodin, první hodina začíná v 8,15 hodin. V hale školy (budova Rochovská – dolní budova) se vás ujmou vyučující a paní vychovatelky, které budou v 1. třídách.

S organizací pomohou i žáci z 9. tříd. Děti dostanou barevné mašličky, podle kterých se odliší třídy 1.a, 1.b , 1.c, 1.d. Po společném přivítání zůstanou děti ve třídách s třídními učiteli asi do 9 hodin, rodiče počkají na chodbě, v hale nebo před školou. Děti potom převezmou paní učitelky, které děti pohlídají, nebo rodinní příslušníci, kteří mohou děti odvést domů. Vám, rodičům, začne ve třídě vašeho dítěte v 9 hodin 1. třídní schůzka (trvat bude asi hodinu).
Děti dostanou ve škole učebnice a pracovní sešity, písanky a notýsek z nakladatelství Alter a Nová škola, dostanou také i čtvrtky.

Prosíme rodiče, aby obstarali pro své děti následující pomůcky:

penál, měkké tužky, ořezávátko, gumu, pastelky, lepidlo – tyčinka, modelínu a podložku na modelování, obaly na sešity a učebnice, cvičební úbor, sportovní obuv – sáček na sportovní úbor a obuv na přezutí, sáček se složku měkkých nelepících barevných papírů. Pomůcky na výtvarnou výchovu, pracovní činnosti a tělesnou výchovu - konkrétní požadavky vám sdělí vyučující na 1. třídní schůzce.