Přechod Krkonoš

Přechod Krkonoš

Vážení rodiče přihlášených žáků nab PŘECHOD KRKONOŠ,

vzhledem k odložení jarního termínu si Vás dovoluji informovat o aktuální situaci této akce. Z organizačních důvodů nelze stoprocentně vyloučit společné setkání všech zúčastněných dětí v autobuse, v jídelně a v rámci ubytovacího zařízení.

Převážnou část pobytu však děti tráví venku (pěší turistika, hry v okolí chaty).

Nový termín: 5.10. – 7.10. 2020

Platba do 10.9.2020 1900,- Kč na č.ú.: 19-2000912359/0800 – hlídejte si termín platby VS: rodné číslo dítěte před lomítkem Zpráva pro příjemce: jméno, příjmení, třída, Krkonoše

Podrobné informace k odjezdu a seznamu věcí s sebou děti obdrží až po vytvoření aktuálního seznamu žáků.

Storno poplatek při individuálním zrušení pobytu po 10. 9. může být cca 450 Kč – cena za dopravu. Děkuji za pochopení.

S případnými dotazy se obracejte na email: p.medova@zschvaleticka.cz

Nepamatujete si, zda je Vaše dítě přihlášené a má zaplaceno? Napište.

• Pokud máte zaplaceno, děkujeme.

• Pokud máte zaplaceno, ale nechcete, aby se Vaše dítě zúčastnilo, napište nejpozději do 4. 9. 2020. Celá částka Vám bude vrácena na Váš účet.

• Pokud je Vaše dítě přihlášené a nemáte zaplaceno, učiňte tak prosím do 10. 9. 2020. Sledujte prosím stránky školy, kde budou zveřejňovány případné aktuální informace k této akci.

Za ZŠ Chvaletická Petra Medová

Vpravo nahoře máte ke stažení formulář Čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.