fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Volitelné předměty

11.9.
2019

Volitelné předměty

Vážení rodiče, zítra, ve čtvrtek 12. 9. 2019, bude zveřejněno rozdělení žáků na PVP (Povinně volitelné předměty). Žáci, kteří byli přihlášeni přes systém Bakaláři, byli umístěni dle přání. Žáci nepřihlášení prostřednictvím Bakalářů, osobně sdělili p. uč. Pasinimu, kam chtějí být zařazeni a bylo jim vyhověno. U žáků, kteří např. v 6. ročníku byli zapsáni na Španělský jazyk, jsme považovali za smysluplné, aby pokračovali ve studiu tohoto jazyka. Vzhledem k tomu, že počet žáků v jednotlivých skupinách má svůj limit, je možné, že se nám nepodařilo vyjít vstříc úplně všem žákům, ačkoliv to byl náš cíl. V případě, že byste měli zájem o eventuální změnu, prosím obraťte se na mne prostřednictvím emailu (j.knepr@zschvaleticka.cz), na osobní schůzce kauzu dořešíme. Děkuji za pochopení. Mgr. Josef Knepr ředitel školy