fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Zpravodaj ŠVP Tetřívek - aktualizováno (6.6.)

3.6.
2019

Zpravodaj ŠVP Tetřívek - aktualizováno (6.6.)

 

Dorazili jsme v pořádku na místo. Obloha je bez mráčků. Jdeme se ubytovat a těšíme se na oběd.
Den druhý

 

Den první

Dorazili jsme v pořádku na místo. Obloha je bez mráčků. Jdeme se ubytovat a těšíme se na oběd.

 


Den druhý

Po vydatné snídani a chvilce učení následuje prozkoumávání okolí a trocha sportu.Děti jsou v pořádku a nikdo si nestýská.

 

Den třetí

Dnes se děti ze 3.C a 4.C vydaly po obědě na Kvildu.První zastávka byla v jelení oboře, další cukrárně na Kvildě a potom měly možnost utratit své kapesné v obchůdku se suvenýry.Po krátkém oddychu vyrazlily zpět a teď se těší na řízek.

 

Den čtvrtý

Dnes dopoledne šly děti vycházkou do Borové Lady.Cestou se kochaly krajinou, pohrály si na hřišti a v cíli viděly 7 druhů sov. Odpoledne soutěžily ve družstvech.K večeři je čekají špagety a ráno hurá domů.

Obrázky