fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Školní ples 2019 - doplňující informace

11.1.
2019

Školní ples 2019 - doplňující informace

Vážení rodiče, letošní ples naší školy se uskuteční v Divadle U22 v Uhříněvsi (www.divadlou22.cz). V dřívějších letech se plesy odehrávaly v Hotelu Svornost v Horních Počernicích. Jelikož žáků a stejně tak i zájemců o vstupenky neustále přibývá, museli jsme akci přesunout do většího sálu. Divadlo U22 poskytuje téměř dvojnásobný počet míst k sezení a jedná se o reprezentativní prostor, který si můžeme finančně dovolit. I přesto jsme nuceni omezit počet lístků na jednoho žáka. To ale neznamená, že bude někdo nucen stát. K dispozici bude balkon, na který se ovšem kvůli interním předpisům divadla neprodávají „místenky“. Pro Vaše pohodlí děláme maximum a pěvně věřím, že budete všichni spokojeni.

V následujícím týdnu bude vstupenky prodávat p. uč. Hodková (p. uč. Kaláb na lyžařském výcviku). Pokud byste potřebovali další informace, obraťte se na mě, případně na kolegyni Hodkovou.

Těším se na shledanou. V dokonalé úctě Mgr. Vít Kaláb

 

Obrázky