fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Severák pro 1. a 2. třídy

6.12.
2018

Severák pro 1. a 2. třídy

Pro žáky 1. a 2. tříd naše škola pravidelně organizuje jednodenní lyžařský výjezd do SKI AREÁLU SEVERÁK v Jizerských horách. Děti zde budou rozděleny dle výkonnosti do jednotlivých skupin. Zájezd je určen všem výkonnostním skupinám, jak začátečníkům, tak pokročilým i zdatným lyžařům.

Cena 700,- Kč zahrnuje dopravu a skipas. V případě zapůjčení kompletní lyžařské výbavy v místě areálu je celková cena 800,- Kč.

Jednodenní zájezd se uskuteční v týdnu 21. 1. – 24. 1. 2019, popř. v první polovině února (podle sněhových podmínek). Přesný termín zájezdu Vám včas sdělíme. Odjezd je v ranních hodinách od ZŠ Chvaletická. Návrat ve večerních hodinách taktéž k ZŠ Chvaletická.

Vyplněnou přihlášku odevzdejte nejpozději do 17. 12. 2018 třídním učitelkám.

Za ZŠ Chvaletická    Ivana Tichá    i.ticha@zschvaleticka.cz