fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Informace k dubnovým školám v přírodě

24.3.
2020

Informace k dubnovým školám v přírodě

Vážení rodiče.

Na měsíc duben byly plánovány první školy v přírodě pro naše děti. Ve smlouvě s ageturou, která pro nás ŠvPř zajišťuje je bod, že při mimořádných událostech, nebo přírodních katastrofách se termín akce posouvá.

K tomuto řešení situace jsme se uchýlili i v době povodní, kdy jsme posunuli termín přechodu Krkonoš prvňáčků na září. Akce byla skvělá i v odloženém termínu.

S agenturou jsem domluven, že k posunutí přistoupíme u dubnových akcí. Jak to bude s akcemi květnovými a červnovými - rafty 5. a 9. ročníků, přechod Krkonoš prvňáčků atd. přinesou události následujících dnů. 
Pozitivum tohoto řešení vidím v tom, že po stávajícím náročném období pro děti i Vás, budou mít naše ratolesti akci, kterou milují. 
Mám pocit, že i Vy uvítáte po stávající "domácí výuce", že si děti od Vás přebereme a budete mít chvilky bez nich.

Přeji hodně zdraví a vše dobré.

J. Knepr