POZITIVNÍ VÝSLEDKY TESTŮ NA COVID-19 U DVOU ŽÁKŮ NAŠÍ ŠKOLY

POZITIVNÍ VÝSLEDKY TESTŮ NA COVID-19 U DVOU ŽÁKŮ NAŠÍ ŠKOLY

dnes ráno 14.3. jsem obdržel informaci z Hygienické stanice hl. m. Prahy, že 2 žáci naší školy (z 1.A a 3.A) měli pozitivní test na COVID-19. Jedná se o sourozence, kteří navštívili o jarních prázdninách Itálii. Postupuji nyní dle doporučení a pokynů hygienické stanice. Tito žáci nenavštěvovali ranní školní družinu ani se neúčastnili žádných zájmových kroužků organizovaných školou.

Od dnešního dne jsou žáci 1.A a 3.A a žáci 1.C, kteří jsou v oddělení školní družiny s žáky 1.A, v karanténě. Rodiče těchto žáků dostanou obratem informace, které jsme obdrželi od hygienické stanice.

Prosím rodiče ostatních žáků naší školy o zvýšenou pozornost eventuelním příznakům respiračních onemocnění u svých dětí.  Jsem v úzkém kontaktu s Hygienickou stanicí hlavního města Prahy a postupuji podle jejich pokynů.

Josef Knepr