INFO ŠKOLNÍ JÍDELNY PRO RODIČE NOVÝCH ŽÁKŮ, INFO PRO NOVÉ STRÁVNÍKY

INFO ŠKOLNÍ JÍDELNY PRO RODIČE NOVÝCH ŽÁKŮ, INFO PRO NOVÉ STRÁVNÍKY

Vážení rodiče, vážení strávníci,

školní jídelna bude od 1. 9. 2021 (snad) již v běžném provozu. Budeme připravovat jídla pro žáky, zaměstnance i externí strávníky. Ceny obědů se nemění - prodrobnosti naleznete v provozním řádu školní jídelny, který je zde v příloze k dispozici.

Jak se přihlásit do školní jídelny:

1) vyplnit přihlášku ke stravování

2) zakoupit čip

3) zaplatit obědy

PŘIHLÁŠKA ke stravování je k dispozici zde v příloze. Stáhnete si z webu, vytisknete, doma vyplníte a přinesete v dále uvedených termínech do kanceláře vedoucí školní jídelny (horní budova školy)

ČIP - stojí 130 Kč a jedná se o vratnou zálohu

PLATBA - první obědy můžete zaplatit rovnou při přihlašování v hotovosti (nebo převodem) - další se pak platí jen převodem

Školní jídelna nabízí pestrý sortiment české i mezinárodní kuchyně. Většinou mají strávníci na výběr ze dvou jídel, polévky a dezertu (ovoce, saláty, jogurt atp.)

Jídla připravujeme v souladu s vyhláškou o školním stravování, dodržujeme "spotřební koš" a spolupracujeme s mezinárodně oceňovaným programem "Skutečně zdravá škola" (skutečně zdravé školy nabízejí dětem a strávníkům jídlo, které je chutné, zdravé a připravené z kvalitních surovin).

Přílohy:

- přihláška ke školnímu stravování

- termíny, kdy můžete navštívit kancelář jídelny (červen, srpen a září)

- provozní řád školní jídelny, kde jsou k dispozici veškeré podrobnosti

Další info: vedoucí školní jídelny Bc. Monika Křtěnská

e-mail: m.krtenska@zschvaleticka.cz