Školy v přírodě

Školy v přírodě

Vážení rodiče.

Dle aktuálních informací je pravděpodobné, že od 31. 5. 2021 by bylo možné, aby třídní kolektivy vyjely na školní výlety eventuálně školy v přírodě.

Všichni vnímáme, jak negativně distančí výuka ovlivnila sociální kontakty a sociální vazby našich dětí.

Školní výlety a školy v přírodě vnímám jako skvělou příležitost pomoci dětem, jejich třídním kolektivům ke společným zážitkům, pozitivnímu myšlení, vychutnávání radostí konce školního roku.

Domluvili jsme se s třídními, že začnou organizačně připravovat akce svých tříd. Chceme v případě příznivých okolností s dětmi rozhodně vyjet do konce školního roku.

Když by to třeba nedopadlo, pak bychom pouze tyto akce přesunuli na září.

Věřím, že i u Vášich domácích krbů by zavládly vítané chvíle poklidu, budou li naše děti se školou pár dní mimo Prahu.

Držme si palce, aby nám to vyšlo.

Mgr. Josef Knepr