ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ od pondělí 4. 1. 2021

ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ od pondělí 4. 1. 2021

OBĚDY OD 4. LEDNA 2021 MAJÍ PŘIHLÁŠENI VŠICHNI ŽÁCI 1. A 2. TŘÍD A VŠICHNI ZAMĚSTNANCI. Zkontrolujte si prosím na strava.cz zda máte placeno a přihlášeno, či odhlášeno tak, jak potřebujete.

Vážení rodiče, vážení strávníci, vážení zaměstnanci,

od PONDĚLÍ 4. LEDNA 2021  na celý LEDEN 2021 přihlašuji ke stravování VŠECHNY ŽÁKY 1. A 2. TŘÍD A VŠECHNY ZAMĚSTNANCE, kteří nemají nastavenou blokaci nebo nemají nastaven jiný režim (přihlašují se sami, chodí jen v úterý atp.) K DENNÍMU STRAVOVÁNÍ.

To znamená, že v pondělí 4. 1. 2021 s vámi počítáme na oběd a máte přihlášeno jídlo č. 1 a jste nadále automaticky přihlášeni na každý den k jídlu.

Pokud máte obědy řádně zaplacené, tak si pouze na www.strava.cz objednávejte dvojky (pokud se budou vařit) nebo si obědy odhlašujte, pokud na ně nejdete.

VŠEM OSTATNÍM DĚTEM (3. - 9. ROČNÍKY) JSME OBĚDY ODHLÁSILA NA CELÝ LEDEN 2021.

NEZAPOMÍNEJTE, ŽE JÍDLO Č. 2 JE TŘEBA OBJEDNÁVAT 2 PRACOVNÍ DNY PŘEDEM! ZATÍM JÍDLO Č. 2 NEVAŘÍME.

NEZAPOMÍNEJTE, ŽE JÍDELNA VYDÁVÁ OBĚDY POUZE S ČIPEM A POUZE ZAPLACENÉ!

Info, dotazy: m.krtenska@zschvaleticka.cz nebo tel. 281 012 394

Bc. Monika Křtěnská