fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Roušky ve škole od 9.9.

7.9.
2020

Roušky ve škole od 9.9.

Vážení rodiče,

dovolte, abych se na Vás obrátil s prosbou, jestli byste mohli být tak vstřícní a mohli od středy 9.9. vybavit své děti do školy rouškou. V průběhu dne, kdy jsou děti ve škole, je několik časových intervalů a míst, kdy dojde ke kumulaci většího počtu dětí v omezeném prostoru. Klasický příklad čekání na oběd. Zde nelze zajistit ani malý počet dětí, ani distanci 2 m. V současné situaci vnímám jako smysluplné, aby naše děti v těchto problematických místech a situacích po nezbytnou dobu využívaly roušku. Pokyn k využití roušky by dětem aktuálně vydal vyučující.  Uvědomuji si, že termín povinnosti nosit roušku ve společných prostorech je až 14.9. Uvědomuji si, že rouška je pro děti komplikace a problém. Nicméně  si myslím, že v určitých situacích může rouška spíše pomoci, než naopak. Ovšem rozhodnete-li se, že nechcete, aby Vaše dítě v některých situacích na Chvaletické do 14.9. roušku používalo, budeme Vaše přání respektovat.

Na vyučující jsem se obrátil s prosbou, aby už zítra roušky ve společných prostorech používali.

Díky za pochopení a vstřícnost.

Mgr. Josef Knepr,
ředitel školy