fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Informace k prvnímu dni pro rodiče žáků prvních tříd

31.8.
2020

Informace k prvnímu dni pro rodiče žáků prvních tříd

Vážení rodiče,

ráno prosím přijďte s prvňáčky v 8:00 před budovu Rochovská (dolní budova). Zde na vás budou čekat žáci 9. tříd, kteří vás nasměrují, kde bude místo vašeho setkání, odkud si třídní učitelé odvedou děti do tříd a kde se bude konat první třídní schůzka v 9:00. Z hygienických důvodů nebude umožněn rodičům vstup do školy. Od 9:00 si děti převezmou vychovatelky školní družiny, které s nimi budou po dobu konání třídních schůzek. Veškeré další informace již dostanete zítra od třídních učitelů vašich dětí. Těšíme se na setkání a věříme, že i za těchto ztížených podmínek si děti svůj první den ve škole užijí.

Vzhledem k tomu, že na 1. místě je zdraví a bezpečnost vašich dětí, není možný vstup rodičů do budovy školy mimo hlavní vestibul dolní budovy. Věříme, že toto opatření vnímáte s pochopením; jde především o naše děti. Škola zajistila profesionálního fotografa, který podrobně zdokumentuje první den prvňáčků ve škole. Fotografie vám budou posléze zdarma k dispozici v plné kvalitě na webu školy.

Děkujeme z apochopení.

Obědy budou vydávány pro žáky prvních tříd od 11:30 do 12:00.