fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Tvořivý pobyt Bechyně

1.7.
2020

Tvořivý pobyt Bechyně

Vážení rodiče a milí žáci,

termín odjezdu se blíží a jistě se těšíte. Podrobné informace, co s sebou vzít a podrobné informace o příjezdu a odjezdu, získáte každý na vytištěném papíře v prvních dnech ve škole. Zde jsou zatím základní informace:

- vyučující průběžně sledují aktuální republikovou i lokální situaci kolem Covid-19

- jsme v průběžném kontaktu s provozovatelem ubytování, kde budu mít žáci zajištěny hygienické dezinfekční pomůcky - ve vlaku bude velmi pravděpodobně nutná rouška (nechť si děti vezmou s sebou vlastní)

- vyučující budou mít u sebe vždy dezinfekci na ruce (např. po opuštění vlaku ji použijeme) a také dostatek jednorázových roušek pro případ potřeby (vlhčené ubrousky, kapesníčky a blicí pytlíky nosíme pravidelně)

- před každým jídlem bude zvýšen důraz na mytí rukou či jejich dezinfekci

- pokud máte k používání dezinfekce jakékoliv poznámky či požadavky, doručte je vyučujícím v písemné podobě nejpozději v den odjezdu

- v prvních školních dnech žádáme o aktualizaci kontaktních údajů na zákonné zástupce žáka (především tel. čísla musí být před odjezdem aktuální)

- všichni žáci musí mít platnou průkazku pojištěnce i potvrzení o zdravotní způsobilosti


Krásný zbytek prázdnin a na brzkou shledanou

Markéta Čermáková, 25. 8. 2020