Variabilní symbol - platba na obědy

Variabilní symbol - platba na obědy

Kde najdu VS na platbu na obědy?

Vážení rodiče, vážení strávníci,

variabilní symbol je vždy součástí přihlášky ke stravování, po odevzdání přihlášky si ho odnášíte napsaný domů a zůstává vám po celou dobu stravování. Pokud chcete VS změnit, není to problém, musíte ho nahlásit do jídelny a domluvit se s vedoucí.

STÁVAJÍCÍ STRÁVNÍCI: Pokud nemůžete najít své variabilní symboly pro platbu do školní jídelny, tak se prosím podívejte na www.strava.cz. Když se přihlásíte a kliknete na bílý rámeček vpravo nahoře "INFORMACE", tak se vám zobrazí také variabilní symbol.

NOVÍ STRÁVNÍCI: Variabilní symbol vám přidělí jídelna a odnesete si ho domů v papírové podobě. Po odevzdání přihlášky ke stravování a přihlášení na strava.cz - také naleznete svůj vs symbol na těchto stránkách.

PLATBY, KTERÉ NEMAJÍ SYMBOL ŽÁDNÝ NEBO HO POČÍTAČ NEUMÍ INDENTIFIKOVAT, PROTOŽE JE CHYBNÝ, VRACÍ JÍDELNA ZPĚT na účet, ze kterého přišly.

Platby můžete posílat i na delší časové období, pokud chcete a vše sledovat na www.strava.cz.

Připomínám také nové ceny od 1. 8. 2019:

Platnost od

1. 8. 2019

Cena oběda = kolik platím

za 1 oběd

Měsíční paušál

Pozn.

Žáci 7 – 10 let

26,-

Žáci 11 – 14 let

29,-

Žáci nad 15 let