fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Setkání s našimi partnery

21.11.
2017

Setkání s našimi partnery

Vážení rodiče a žáci. Po dalším náročném dni vám přinášíme krátké shrnutí toho, co se dnes událo. Náš den začal výtečnou snídaní v podobě míchaných vajíček a toastu s jamem. Po snídani jsme se vydali směrem k Základní škole Liria, která nás překvapila novou tělocvičnou, příjemným pedagogickým sborem a velmi přátelskými žáky. Nejprve jsme se představili, prezentovali naše školy a následně jsme začali výtvarnou aktivitu na téma „Mír a přátelství“. Malovali jsme akrylovými barvami. Následně jsme z výkresů udělali cestu z Lirie do Chvaletické. Další částí programu byla procházka po škole zakončena v tělocvičně. Potom jsme nasedli do aut a jeli jsme do Gračanice na oběd. V Srbské restauraci Kája pořizovala „ umělecké“ instagram fotky. Po obrovském obědě jsme se vydali na cestu do Prištiny. Zde jsme navštívili národní galerii, kde jsme se pokochali nádhernými obrazy. Poté jsme pokračovali procházkou po obchodní třídě „Bulvár Matky Terezy“, kde jsme se zastavili v kavárně na něco dobrého a poté pokračovali na rezidenci. Na rezidenci jsme hráli různé hry a poté jsme se odebrali spát, abychom se řádně vyspali na zítřejší dobrodružnou cestu domů.

Obrázky