fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Možnosti využívání softwaru Office a Windows 10 pro žáky naší školy

29.11.
2017

Možnosti využívání softwaru Office a Windows 10 pro žáky naší školy

Vážení žáci a rodiče, již třetím rokem nabízíme našim žákům možnost využívání programů balíku Office 2016 jak ve verzi online, tak možnost instalace těchto programů až na 5 zařízení pro domácí použití a to bez omezení, která jsou v online verzích.

Pokud ještě nevyužíváte těchto služeb a máte o ně zájem, zapište se do přiloženého formuláře. Po zapsání do systému vám zašleme přihlašovací údaje pro vaše dítě.

 

Dále nabízíme možnost instalace operačního systému Windows 10 na váš domácí počítač. Podmínkou je jakákoliv platná licence předchozích operačních systémů Windows. Máte-li zájem o tento produkt, vyplňte následující formulář. Po zapsání do systému vám zašleme přihlašovací údaje a návod k instalaci.

Odkaz na formulář najdete zde

 

V případě dotazů mě kontaktujte na mailové adrese d.pasini@zschvaleticka.cz, kde vám na případné dotazy rád odpovím, eventuálně vám poradím, jak postupovat.