PŘIJMEME pomocnou sílu do školní jídelny

prijmeme.jpg

PŘIJMEME pomocnou sílu do školní jídelny

.

Do naší školní jídelny přijmeme pomocnou sílu.

Info u vedoucí školní jídelny:

tel. 281 012 394 nebo e-mail: m.krtenska@zschvaleticka.cz

Školní jídelna se stará o kvalitní stravování žáků základní školy, žáků střední školy, pedagogů a ostatních zaměstnanců školy, dále se stará o stravování důchodců a rodičů na rodičovské dovolené, kteří využívají jejích služeb.

Jaká bude náplň vaší práce?

• Příprava, opracování a čištění surovin – je nutné počítat s fyzicky náročnější prací – pytle brambor, bedny se zeleninou a ovocem, atp.
  • Příprava jídel a nápojů – pod vedením kuchařky a později samostatná dle instrukcí hlavní kuchařky
  • Mytí nádobí – černé nádobí (ruční mytí); bílé nádobí (obsluha myček)
  • Mytí prostor jídelny, kuchyně, skladů, vybavení a zařízení (např. mytí kotlů, lednic, WC)
  • Kontakt se zákazníkem – na pozici v umývárně bílého nádobí, případně při výdeji jídel