4th grade pupils of both schools exchange letters! / Čtvrťáci z obou škol si dopisují!

2017

Our 4th grade pupils received letters from their penfriends in Kosovo. / Naši žáci čtvrtých ročníků dostali odpovědi na své dopisy od kosovských kamarádů.

At the end of February, a suspicious package arrived to our school… But wait! These are letter responses from Kosovo to our 4th graders! Children from ZŠ Chvaletická wrote letters to their penfriends from Kosovo and now, the Kosovo kids have written back! How exciting! We can´t wait to hear more about each other and we are looking forward to some next communication.

Na konci února nám do školy dorazil podezřelý balíček… Ale počkat! To jsou přece odpovědi z Kosova pro naše čtvrťáky! Děti ze ZŠ Chvaletická psaly dopisy kamarádům z Kosova a nyní se dočkaly odpovědí, když z Kosova napsali zpět! Jak vzrušující! Nemůžeme se dočkat, až o sobě zase navzájem uslyšíme a těšíme se na další dopisování.

Obrázky