Lednová schůzka ŽS

Lednová schůzka ŽS

Ve středu 11. 1. 2017 se konala další schůzka školní žákovské samosprávy. Byli jsme informováni o schůzi žákovského zastupitelstva, které se konalo v úterý 3. 1. - zazněl tam např. návrh, týkající se výměny několika žáků mezi školami, aby si žáci vyzkoušeli druhé školy a měli možnost srovnání. Dále jsme hovořili o chystaném festivalu Antifetfest a o letošním Žákovském fóru, které se bude konat 15. 3. 2017. Poté nás navštívily paní vedoucí školní jídelny a paní kuchařky, které zodpovídaly dotazy a připomínky žáků a probíraly s námi různé návrhy jak z naší tak z jejich strany. Nakonec jsme se seznámili s chystanými akcemi – připomínáme, že 27. 1. 2017 se bude konat další sběr. Příští schůze se uskuteční 15. 2. 2017.