Partnerská škola v Kosovu

Partnerská škola v Kosovu

Naší novou partnerskou školou se stala ZŠ Liria v Kosovu. Jedná se o projekt vzájemné spolupráce, který bude probíhat formou dopisů mezi studenty a tvorbou různých projektů. Vše se bude objevovat na těchto webových stránkách, kde už nyní vznikla složka "Partnerská škola - Kosovo".

Na pozvání pana ředitele Hajrush Limonima odjíždí ředitel naší školy společně s pí. učitelkou Tomáškovou na podepsání memoranda, prohlídku tamní školy, seznámí se stylem výuky a dohodnou další kroky kooperace. V pondělí se zde objeví první fotografie.
Do projektu se zapojilo i Velvyslanectví ČR v Prištině, které se ujalo organizace celého pobytu.

Velké díky patří talentovaným studentům, kteří vytvořili video, jež představuje naší školu a bude prezentováno kosovským studentům.