Aktuální zprávy z naší školy

Sláva nazdar výletu ...

6.9.2016 Sláva nazdar výletu ...

Tak druhý den je za námi, všichnise v pořádku vrátili na základnu. Hned po ránu došlo na doporučení Horské služby ke změně plánu trasy, vydali jsme se tedy na Prielom Hornáda, kde měla býti cesta bezpečnější. Nahoru a dolů, to vše asi stokrát, mezitím klouzání bahnem a mnoho dalších...

Celý článek...

Slovenský ráj podruhé

6.9.2016 Slovenský ráj podruhé

Vážení rodiče, počasí se snad konečně umoudřilo, a tak se chystáme na další túru. Dnes nás čeká túra na Suchou Belou. Doufejme, že bude opravdu alespoň trochu suchá, jak název hovoří. Fotografie z obou dnů vám nabídneme večer. Děkujeme za trpělivost. Vaši turisté....

Slovenský ráj - info

5.9.2016 Slovenský ráj - info

Zdravíme rodiče! Cestu vlakem jsme všichni zdárně zaspali. Slovenský ráj nás přivítal trochu deštivým ránem, ale i tak jsme se vydali na první výlet. Brzy pošleme i nějaké fotky.

Celý článek...

První třídy 2016
Vítáme projekt EDISON 2016

31.8.2016 Vítáme projekt EDISON 2016

Od 12.9. – 16.9.2016 bude na naší škole opět probíhat úspěšný mezinárodní projekt EDISON.

Celý článek...

Vyučování + obědy  5. – 9 . září
Vyučování + obědy 1. a 2. září 2016

31.8.2016 Vyučování + obědy 1. a 2. září 2016

Zde je rozvrh pro následující dva dny. Děti přihlášené do družiny mají po obědě běžný režim v družině.

Celý článek...

Informace o školní družině

31.8.2016 Informace o školní družině

Vážení rodiče, již od 1. 9. je pro vás otevřena školní družina s běžným provozem 6:00 - 17:30. Provoz ranní družiny je pouze na dolní budově (ul. Rochovská). V přílohách níže uvedených jsou k dispozici dokumenty ke stažení o provozu ŠKOLNÍ DRUŽINY. Soubory obsahují: INFORMACE...

Celý článek...

Beseda o Kosovu se šéfem zahraniční rubriky HN

31.8.2016 Beseda o Kosovu se šéfem zahraniční rubriky HN

Jak jsme již avizovali v loňském školním roce, naší partnerskou školou se stala ZŠ Liria v Kosovu. Společně budeme pracovat na různých projektech a na jaře 2017 proběhne návštěva našich žáků právě na místní škole v Kosovu. Protože se jedná o poválečnou zemi s jiným kulturním zázemím,...

Celý článek...

Zařazení žáků do 1. ročníků

30.8.2016 Zařazení žáků do 1. ročníků

Vážení rodiče, v příloze najdete zařazení prvňáčků do jednotlivých tříd ...

Celý článek...

stránkování: 1...1920212223